Ilustratīvs attēls. (Foto: Shutterstock)

Kļūsti par skaistākā dārza īpašnieku Cēsu novadā

Novadu ziņas
11. jūnijā 16:35 2024. gada 11. jūnijā 16:35
 
Ziņu
nodaļa
| Jauns.lv
Līdz 1. jūlijam Cēsu novada iedzīvotāji ir aicināti pieteikt izteiksmīgākās un sakoptākās teritorijas konkursam “Par skaistāko Cēsu novada dārzu un sakoptāko teritoriju”.

Dalībai konkursā iespējams pieteikt ikvienu Cēsu novada dārzu, lauku sētu, daudzdzīvokļu māju pagalmu, pašvaldības iestādi, skolu, skvēru, parka vai uzņēmuma teritoriju, gaisa dārzu, kā arī labiekārtojuma elementus, piemēram, augu kastes.

Pieteikumus konkursam var iesniegt gan fiziskas, gan juridiskas personas Valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros, kā arī sūtot pieteikumu uz e-pastu. Pieteikumā nepieciešams norādīt objekta adresi, īpašnieku, kontakttālruni, kā arī pieteicēja vārdu, uzvārdu vai uzņēmuma nosaukumu un kontakttālruni. Saņemto pieteikumu apkopošanas un izvērtēšanas termiņš ir līdz 31.augustam.

Konkursa pirmās vietas ieguvēji saņems īpaša dizaina apbalvojuma plāksni, kā arī godalgoto vietu ieguvēji katrā kategorijā tiks apbalvoti ar dāvanu kartēm. Konkursa nominācijas “Vērīgākais skatītājs” ieguvējs tiks apbalvots ar atzinības rakstu.

Konkursa uzvarētāju apbalvošana notiek Cēsu novada pašvaldības publiskā pasākumā saskaņā ar pasākumu plānu.  Konkursa rezultāti tiks publicēti Cēsu novada pašvaldības laikrakstā “Cēsu novada Vēstis”, laikrakstā Vidzemes novadiem “Druva” un Cēsu novada pašvaldības mājas lapā.

Citi šobrīd lasa

Vai Andris Bērziņš sievas greizsirdības dēļ zaudējis iespēju spēlēt izrādē?
Studenti neizpratnē: viņus aicina apmaksāt pusdienas eksāmena komisijai 150 eiro vērtībā
Mūžībā devies slavenais Holivudas aktieris Donalds Sazerlends
Pievienot komentāru