Noklausies - ar jaunu dziesmu fanus iepriecina Intars Busulis

Mūzika
10. jūlijā 09:39 2024. gada 10. jūlijā 09:39
 
Izklaides
nodaļa
Mūziķis Intars Busulis sarakstījis dziesmu, kuru nu kopā ar videoklipu nodod klausītājiem. Kompozīcija "Es došos ārā" iekļauta Intara Busuļa un "Abonementa orķestra" jaunākajā albumā "Spēlē savā burvju flautā" un izskanēs koncertā 18. augustā Dzintaru koncertzālē.

Dziesma “Es došos ārā” esot radusies laikā, kad Intars atskatījies uz visu, kas līdz šim paveikts - par laiku, kas daudz devis, bet tik pat daudz ņēmis. “Šī dziesma simbolizē to laiku, kad bija vairāki lidojumi nedēļā, lielās cilvēku auditorijas. Šobrīd es no visas sirds esmu pateicīgs, ka varu būt mierā, dzīvot Latvijas laukos un būt pie savas ģimenes. Tādēļ būšu priecīgs, ja šī dziesma kādu spēs iedvesmot un motivēs iet tālāk ar gaišu, pozitīvu skatu nākotnē”, par dziesmu stāsta Intars Busulis.

Dziesmas mūzikas autors ir Intars Busulis, teksta autors - Marts Pujāts, producents ir Jānis Aišpurs. Dziesmu izpilda Intars Busulis. Gan dziesmas ierakstā, gan arī videoklipā piedalās Abonementa orķestris, kura sastāvā ir Kārlis Lācis, Kaspars Zemītis, Kaspars Grigalis, Edvīns Ozols, Māris Jēkabsons, Vineta Lāce, Karīna Tropa, Alise Kante un Kristīne Pastare.
 
Šī dziesma ir singls no jaunā albuma “Spēlē savā burvju flautā” kas iznāca pērn rudenī. Klausītāju iemīļotākās dziesmas un arī jaunās albuma dziesmas tiks atskaņotas koncertturnejas “Spēlē savā burvju flautā” lielajā noslēguma koncertā 18.augustā Dzintaru koncertzālē.

Citi šobrīd lasa

Ministra Ašeradena bijusī sieva Daiga Freimane pēc šķiršanās dodas uz Parīzi kļūt par gleznotāju
Marta mira agonijā, nokrītot no klints Itālijas salā: viņa lūdza savam partnerim palīdzību, taču viņš viņu neglāba 6
"Negaidījām, ka tik daudzi būs gatavi palīdzēt," pēc jūrā pazudušā ūdens motociklista masveida meklējumiem "Bezvests.lv" izplata paziņojumu 1
Pievienot komentāru